***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Etiketler
meb , saç , sakal , tıraşı

MEB Saç Sakal Tıraşı
#1
Lightbulb 
Herkese selamlar,
nette gezinirken rastladığım bir sayfayı sizinle paylaşmak istiyorum. Bu sayfa Milli Eğitim Bakanlığı'nın olması sebebiyle aslında bize MEB'in konuya olan bakışını da yansıtıyor.

tam adresi:

http://hbogm.meb.gov.tr/modulerprogramlar/kursprogramlari/guzellik/moduller/sacvesakal_trasi.pdf


.pdf   sacvesakal_trasi.pdf (Dosya Boyutu: 1,23 MB / İndirme Sayısı: 18)
Ara
Cevapla
#2
Çok teşekkürler hocam.
honemeister@hotmail.com
http://www.tirasim.com
Facebook
Cevapla
#3
Önemli bir rehber olarak başvurulabilecek, dolayısıyla forumda yer alması @mustaphaturk Üstadım tarafından iyi düşünülmüş bir kitapçık. Teşekkür ederim.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi