***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: Köse123 - Cevaplar: 1 - Görüntüleme: 1889
Sakal bölgesinde uzamayan kıllar
Herkese selamlar.Sorunum başlıktaki gibi sakal bölgesinde haftalar geçse bile 1-2 mm kadar uzayıp öyle kalan kıllar var.Acaba benimle aynı sorunu yaşayan var mı?Varsa çözüm bulabildi mi?Yoksa sadece ben de mi anormallik var?
NOT:Acaba kıl dönmesi mi var yada deri altında mı uzuyor diye sakalı çekip baktım ama yok.Kökü ile birlikte 2-3 mm uzunlukta.