***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: kethuda57 - Cevaplar: 6 - Görüntüleme: 4563
Başak Süper Fırça
Yerli fırçalar arasında bilinen ve tercih edilen bir markadır. Geçen hafta 10 tlye tahtakaleden aldım. Sıkı bir break-in çalışmasından sonra oldukça yumuşak hale geldi sayılır. Fırçanın iyice yumuşak olmasını istiyorsanız breakin sonrası uçları çatallaşmayan nağmı diyar çelik kılları cımbızla ayıklamanızı tavsiye ederim. Bu kıllar sert ve kolay kırılan yapıda olmalarından dolayı cımbızla zorlanmadan çekilecektir.

Bir porsuğun keyifini asla veremez ama soğuk kış günlerinde sıcak suyla keyif y
Yazar: impaticaret - Cevaplar: 5 - Görüntüleme: 5154
Başak Sentetik Tıraş Fırçası
Başak sentetik tıraş fırçası gayet başarılı gözüküyor Smile
Fiyatı 10TL
http://i61.tinypic.com/28twack.jpg