***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: mavi - Cevaplar: 6 - Görüntüleme: 4222
Barbicide
[align=justify]Bir inceleme değil, ürünün nasıl kullanıldığıyla ilgili genel bilgilerin bir arada toplanması için başlığın faydalı olacağını düşünüyorum.

Konsantre ürünün büyük boy ve orta boy olmak üzere kendi kavanozları ve küçük bir de manikür kabı bulunuyor. Kabın kapasitesine göre 1/16 Barbicide kaba doldurulduktan sonra üzeri su ile tamamlanarak kullanıma hazır hale getirileceği, yaklaşık 1000 ml (1 Litre) lik büyük boy kavanoza 60 ml Barbicide doldurulup geri kalan kısmın su ile tamaml