***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: mustaphaturk - Cevaplar: 10 - Görüntüleme: 12425
Feather Popular Jiletli Tıraş Aleti (Safety Razor TTO)
Japon malı feather jiletler için dünyanın en keskin jileti (en azından hala üretimde olanlar arasında) diyorsanız, bu keskinliği konforlu bir tıraşa dönüştürecek olan feather çevir-aç (ya da kelebek) tıraş aleti ile tanışma zamanınız gelmiş demektir.
https://www.ekkonomik.com/image/cache/catalog/feather/feather_popular-875x1000.jpg
[attachment=622]
[attachment=621]
[attachment=620]
[attachment=62
Yazar: Honemeister - Cevaplar: 2 - Görüntüleme: 1736
Edwin Jagger Georgian Jiletli Tıraş Aleti
Edwin Jagger Georgian Jiletli Tıraş Aleti

Yıllar önce üretimden kaldırılan EJ Georgian şimdilerde yeniden üretilmeye başlandı.

http://www.razorus.com 'un sınırlı sayıda getirmiş olduğu EJ Georgian De aletlerin 4 çeşidi mevcut fırsat varken almak gerek dedim Smile

Buradan hızlı kargoları ve muhteşem paketlemeleri için Razorus' a teşekkür ederim...

http://i.hizliresim.com/Nla7Mg.jpg