***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: Honemeister - Cevaplar: 2 - Görüntüleme: 6328
Kan taşı, Osma Şap, Zaza Şap Ali Bıyıklı Şap , i.h.a (iha) Şap
Kan taşı, Osma Şap, Zaza Şap Ali Bıyıklı Şap , i.h.a Şapları

Şapları içeriklerinden dolayı  seven beğenip kullanan kadar sevmeyen kullanmayan da var ben tıraş öncesi ellerimin kaymasını önlemek birazda temizlemek ,tıraştan sonra da varsa kesi,tahriş vs bunları azaltmak yada durdurmak cildimi biraz daha gerginleştirmek mermer seviyesine getirmek Smile amaçlı tıraşlarımda kullanıyorum. Şapları  tıraş öncesi ve sonrası benim gibi  yada perde aralarında kullananlarda var sizlerin bu konuda tercihler