***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: Köse123 - Cevaplar: 6 - Görüntüleme: 5137
Temizel gold tıraş fırçasındaki koku
Herkese iyi geceler öncelikle foruma yeni üye olduğum için yanlış yere konu açtıysam özür dilerim.Benim sorunum yeni aldığım temizel marka fırçanın kokusu.Fırçayı şimdiye kadar 5-6 kere yıkayıp duruladım,sirkeli suda beklettim ama sap kısmındaki kokusunu çıkaramadım.Kıl uçlarında koku azaldı ama sap kısmını ele aldığımda bile elimde iğrenç bir koku bırakabiliyor.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.