***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: mustaphaturk - Cevaplar: 1 - Görüntüleme: 1874
Türkçe tıraş konuları
Herkese selamlar,
hepimizin bildiği, şikayet ettiği ve bir çok konuda olduğu gibi Türkçe kaynaklar tıraş konusunda da oldukça az. Bu hem elimize geçebilen ürünlerin azlığından hem de her ürünü alıp denemenin  her zaman mümkün olmamasından vs. gibi bir çok farklı etmenden kaynaklanıyor. İyi kötü ingilizcesi olup fırsat bulanlar yabancı sitelerdeki konuları Türkçe'ye çevirip burada da yayınlasak ve çeviri işini gönüllüler arasında paylaştırarak yapsak (çok değil her hafta 1 konu yapılsa o bile iş