***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: Honemeister - Cevaplar: 23 - Görüntüleme: 11137
PERSONNA LAB BLUE MADE IN USA
PERSONNA LAB BLUE MADE İN USA

[attachment=23]
[attachment=24]
[attachment=26]
[attachment=27]


Neden bu jileti bu kadar geç denedim kendime çok kızıyorum ,bir jilet bu kadarmı güzel olur keskinliği balansı herşeyi ile benim çok hoşuma gitti .WCS den hediye olarak elime geçti lab blue 5 li satılan paket. Bunun 100 lüsü ve 250 adet satılanı var birde medical personna var onun bundan farkı yıkanmış ve steril olmasıymış forumlarda yazılanlara göre ve hastaneler için özel ama fiyat farkı da