***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: saltuk - Cevaplar: 6 - Görüntüleme: 2790
Haslinger Ringelblumen inceleme
Avusturya'da üretiliyor.Bol çeşidi var.60 gr lık paketlerde satılıyor.Bir de plastik kaseli versiyonları var.Fiyatları avrupa menşeli sitelerde 4-5 euro civarı.Bitkisel içerikler kullanıyorlar.Benim denediğimin içinde ringelblum(aynısefa) bitkisi var ve hassas cildi yatıştırmada etkili olduğu iddia ediliyor.

http://i62.tinypic.com/2na7jls.jpg

Kokusu dogal ve sade rahatsiz etmiyor. Orta sertlikte bir sabun. Biraz gec kopuk yapiyor fakat yaptigi kopugun koruyuculuguna ben hayran k