***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: Cem Hazir - Cevaplar: 7 - Görüntüleme: 4955
ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ MAKİNESİ
Türkiye’de ticari olarak üretilen ve satışa arz edilen ROCNEL Marka P 20 model paslanmaz çelik tıraş aletine ilişkin değerlendirmelerimi paylaşmak isterim.

Ürünün ortaya çıkış öyküsünü gerek firmanın web sitesi, gerekse Geltir Forum sayfaları üzerinden takip ettim. Firma yetkilisiyle irtibata geçerek sipariş verdikten sonra, ürünün bana özelleştirilmesi hususunda yazılı olarak bir hayli görüşme yaptım. Görüşmeler neticesinde, sapının desensiz olması ve kızımın isminin ürün üzerinde olması kon
Yazar: Honemeister - Cevaplar: 5 - Görüntüleme: 2894
ROCNEL SE50 316 STAINLESS STEEL RAZOR (Feather Artist Club -Kai Titan )
ROCNEL SE50 316 STAINLESS STEEL RAZOR  (Feather Artist Club -Kai Titan )

Rocnel SE50 dün geldi.Murat Usta'ya ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

ilk izlenimlerim,

Türkiye'de böyle aletlerin yapılması öncelikle gurur verici tebrikler Murat USTA .

Aletin işçiliği kusursuza yakın bir işçilik ,

Kendine has sürgülü şekilde dizayn edilmiş bir üst kapak.

Sapı sıktığımızda setiskür üst kapağı itiyor ve jiletin kıpırdamasına fırsat vermiyor.

Renk uyumu açısından kendi sapı ile değil