***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: Honemeister - Cevaplar: 9 - Görüntüleme: 8155
Tırnak makası (feather parada Seki edge) ,Cımbız (Rubis), Törpü ,Burun makası vs.
Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu konuda kullandığımız tırnak makaslarını,Cımbızları,Törpüleri , Burun makaslarını veya elektrikli- pilli olanlar ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Benim kullandıklarım,

ilk fotoğraftaki tırnak makaslarım

Soldan sağa doğru ,Feather Parada S ,Seki edge S, Seki edge düz ve Seki edge ayak tırnak makası.

Seki edge japon malı tırnak makası ve kesimi gayet güzel ,küçük olan el tırnakları büyük olan ayak tırnakları için ideal,
Düz ağızlı olanı is