***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: smtockdn - Cevaplar: 2 - Görüntüleme: 3096
Sedef Ustura
Forumda baktım ama konusunu göremedim.  Ülkemizde özellikle berberlerin çok kullandığı bu aletle ilgili konu açayım dedim.
İki gün önce Ankara'da bir dükkandan 3 TL'ye  aldığım Sedef ustura ile ilk tıraşımı birkaç saat önce oldum. Biraz korkarak ve biraz heyecanla tıraş oldum. Sağ el ile sol yanağımı tıraş ederken biraz kestim. Onun dışında birkaç çizik oluştu. Bu usturaların hiç acıması yok.  
 3 Tl'lik bir ürün olmasına rağmen birazcık daha kaliteli yapılabilir diye düşünüyorum.  Özellikle s