***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: mavi - Cevaplar: 7 - Görüntüleme: 3292
Geo F. Trumper Coral Skin Food

[align=justify]@naayi ve @theunnamed sayelerinde edindiğim Geo F. Trumper Coral Skin Food tıraş sonrası ürünüyle ilgili kullanım izlenimlerimi size anlatmaya çalışacağım. Öncelikle @naayi ve @theunnamed 'e bir kez daha teşekkür ederim.

Ürün; 100 ml, 200 ml ve 500 ml seçenekleriyle plastik şişede sunuluyor. Pembe renkli, rengini gül kokusundan almış. Gül kokusuyla beraber biraz da limon kokusu hissediliyor. Yani hafif bir k
Yazar: AKadir - Cevaplar: 4 - Görüntüleme: 1692
Reviva After Shave Skin Conditioner
Reviva After Shave Skin Conditioner  Tıras sonrasI bakım kremi

İçerikte aloe vera mevcut olup nemlendirme oldukça iyi. İçeriğindeki allantoin  yara iyileşmesini hızlandırmaya ve dokunun su bağlama kapasitesini artırmaya yardımcı özellik gösteriyor “muş” . İçinde deniz yosunu mevcut olduğu belirtilmiş.
İçerik: Demineralize kaynak suyu, stearik asit, setil alkol, setearil alkol, seaweed (yosun) ekstresi, simetikon, siklometikon.
Bu bilgiler tanıtım kısmından alınan destekle yazılmıştır.