***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: Honemeister - Cevaplar: 0 - Görüntüleme: 5034
PORSUK KILI FIRÇALAR HAKKINDA MERAK EDİLENLER VE TECRÜBELERİM...
Değerli bir arkadaşımın soruları üzerine paylaştığım tecrübelerim.

Bir konuda size sormak istiyorum. Porsuk fırçalar da belli markaların fiyatları birbirinden oldukça farklı. Mutlaka ki kalite farkı vardır ama mesela forumda porsuklar hakkında yorumlarınızı okuduğum kadarı ile birbirine çok yakın kalite ve işlevsellikleri var.
Örneğin bir Simpson, Morris&Forndran, Rooney, Shavemac bunları okuduğum kadarıyla birbirine çok yakınlar. Burada kaliteyi etkileyen gerçek değer nedir.?


Simd