***PLEASE USE THIS SITE NOT http://www.tirasim.com*** Lütfen önemli bulduğunuz özel mesajlar, resimler gibi dosyalarınızın yedeğini alınız. Üyelerimizin http://www.tirasim.com yerine http://www.yeni.tirasim.com adresini kullanmaları önemle rica olunur. Yeni sistem çalışmaları nedeniyle artık http://www.tirasim.com üzerine yapılacak olan her türlü mesaj, resim vb. yüklemeler silinecektir. Foruma http://www.yeni.tirasim.com üzerinden devam edebilirsiniz, tüm veriler aktarılmıştır. (September 28, 2017)

http://www.yeni.tirasim.com üzerinde herhangi bir sıkıntı yaşarsanız lütfen Özel Mesaj ya da mail yoluyla bildiriniz. Firefox tarayıcı ile denenmiştir. Not: Firefox Quantum Beta sürümü yayındadır. (September 28, 2017)


Etiketler
Yazar: Honemeister - Cevaplar: 1 - Görüntüleme: 2694
Tıraş aletlerinin (safety razor) basit yöntemlerle temizliği
Tıraş aletlerinin(safety razor) basit yöntemlerle temizliği

1- ilk olarak alet üzerindeki yılalrın kaba kirlerini arındırmak için yumuşak sertlikte bir diş fırçası ve bulaşık deterjanı ile fazla bastırmadan  temizlenmeli.

2-Aletin tüm boyunu içeri alabilecek bir bardak veya kap içerisine 1-2 kaşık elma sirkesi ve ılık su karışımı içerisinde 10-20 dk bekletilmeli. (kirlerin kabarması için fakat buna dikkat kesinlikle kaynatılmamalı)

3-Tekrar bulaşık deterjanı ve fırça ile  fazla bastırma